Ledelse og ansatte

Rektor                                                   
                    
Anne Helga Jarnholt           

 

Assisterende rektor

Martin Kalvø  

 

Undervisningsinspektør                
                    
Tom Nordby   

 

Undervisningsinspektør

Thea Stensrud Bakken

 

Spesialpedagogisk rådgiver

Anna-Lena Ruud

 

Sosialpedagogisk rådgiver           
               
Sissel Høeg Instefjord 


Avdelingsleder                                     
Aktivitetsskolen                                          
             
Christine Mohn 


Driftsleder

Sveinung Indergård

 

Kontorleder                                                    

Tine Kjenslie 

 

Konsulent

Solveig Ekedahl 

 

Sekretær  

Ragnhild Abelson

 

IKT-ansvarlig

Younes Azougagh


 

1. trinn (2019 -2020)

Margrete Satara Langballe Dalin (Yggdrasil)


Hanna Wåge Larsen (Midgard)

Kristin Sunde (Bifrost)

Lars-Gunnar Hovde (Tor)

Malena Pedersen (Jotunheim)

Katrine Herland (Ressurslærer)

Josefine Lauvstad (Ressurslærer)

Assistenter
Jakob Kihle
Espen Solli Sanderud
Simen Munkelien

2. trinn (2019-2020)

Olianne Viddal  (Vilje)

Tale Christiane Tøstie (Mime)

Adnan Skikic (Sol)

Christine G. Rein (Balder)

Silje Lofthus (Ull)

Thea K. Huseby (Ressurslærer)

Janne Rønningen (Ressurslærer)


Assistenter

Simen Roen
Ronny André Fauske
Serafima Borkova

3. trinn (2019-2020)

Lise Bygballe (Ask)

Aleksander Eriksrud (Brage)

Hanne Marit Holand (Vår)

Anne K. Klemp (Heidrun) 

Sondre Biesmans  (Embla) 

Marianne Eid (Ressurslærer)

Hild Maret Meisingset (Ressurslærer)

Assistenter
Andreas Rugeldal
Mariyam Faroq

Miljøterapeut
Anne-Lise H. Thomassen

4. trinn (2019-2020)

Einar Svagård (Edda)

Ellen Svendsby (Ægir)

Ellen J. Matheson (Bauge)

Kristine Strøm 
(Hyme)

Eva Mari Sørøy (Huge)

Charlotte E. Løvenskiold (Ressurslærer)

Anine R. Grøndahl (Ressurslærer)

Emthe Engebråten (Ressurslærer)

Kristina Johnsdatter Andreasen (Ressurslærer)

Assistenter
Alessandro A. Ferretti
Jessica Carlsson
Øyvind Nordrum Brattås

5. trinn (2019-2020)

Caroline Bjelland (Odin)

Karoline Øyhus (Munin)

Andreas Skjørestad (Frøya)


Line Hovik (Hugin)

Marita Aasland (Frigg)

Kristina Johnsdatter Andreasen (Ressurslærer)

Julie Himberg Sørlie (Ressurslærer)

Assistenter
Glenn A.A. Ausland
Zoriania Mul
Hildur G. Augustdottir

6. trinn (2019-2020)

Anne Cecilia Foss (TK/Fjorgyn)

Kine C. Ofstad (Folkvang)

Heidi Strømsnes (Åsgård)

Haakon K. Westlie (Valhall)

Nina B. Nordbye (Utgard)

Thorbjørn Storemyr (Ressurslærer)

Benedikte Sofie Heap (Ressurslærer)

Assistent
Maja Elise Løymen

7. trinn (2019-2020)

Janne B. Stray (Mjølner)

Laila E. Sørbø  (Gjallarhorn)

Hilde Ødegaard Olsen (Sleipner)

Joakim Damsgaard (Heimdal)

Grete S S Korsvold (Ressurslærer)

Hilde Hovland (Ressurslærer)

Benedikte Sofie Heap (Faglærer)

 

Assistenter
Cecilie Ariane Larsen
Alexander Farstad

Andre ansatte

Leseveileder
Kristin Borkø

Kunst & Håndverk
Mette Moen

Ressurslærere
Christian Jensen

Miljøterapeuter
Martine Sørlie

Ylva Søremo Knudsen

Bibliotek
Thorbjørn Storemyr

Renholdere
Vivek Thuraisingham
Nagulathas Arumainayagam
Selvanayakam Rasanayakam